My Oasis - Tap Sky Island

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 526.2 MB
  • Version 4.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Buff Studio Co.Ltd.
Doğayla iç içe yaşayabileceğiniz bir ortamı sizlere sunan My Oasis oyunu zihninizin sakinleşmesini de sağlıyor.

Yoğun ve tempolu geçen hayatınıza az da olsa ara vereceğiniz My Oasis - Tap Sky Island oyunu ile zihninizi dinlendirebilir, sakinleşebilirsiniz. Renkli grafikleri ve gerçekçi tasarımlarıyla kullanıcılarına sunulan bu oyun oldukça rahat ve keyifli bölümlerle sakin ve güzel zamanlar geçirmenize olanak sağlıyor.

Tek başınıza kalacağınız bir adada sizlere arkadaş olan sevimli hayvanlarla eğlenceli ve bir o kadar da aksiyon dolu zamanlar geçirebilir, onlarla mücadele etmek durumunda da kalabilirsiniz.

Çevrenizdeki hayatla etkileşim içerisindeyken vahanızın zaman içesinde yavaş yavaş genişlemesini de sağlayabileceğiniz My Oasis - Tap Sky Island oyununda adanızı yaşanabilir bir hale dönüştürebilirsiniz.

Doğanın tüm güzelliklerini içinde barındıran yapısıyla sizlere sunulan bu oyun gece ve gündüz modlarıyla da sizlere sunuluyor. Dinlendirici ses efektleri ile sakin bir ortama da sahip olabileceğiniz bu oyunda belli zamanlarda hayvanlar arasındaki kavgalara da şahit olabilirsiniz. En yüksek puana sahip olabilmek için çaba göstereceğiniz My Oasis - Tap Sky Island oyununu sizde ücretsiz olarak deneyebilir, doğayla iç içe yaşayabilirsiniz.

 

My Oasis - Tap Sky Island indir